Сиенский собор: один з найстаріших храмів Європи

Яскравою історичною пам’яткою міста Сієни є величний собор Пресвятої Діви Марії, який щорічно відвідують сотні тисяч туристів з багатьох куточків нашої планети. Розташований даний архітектурний шедевр на площі Пьяцца-дель-Дуомо в старій частині міста.

Зведення цього прекрасного храму, який вважається одним з найстаріших на європейському континенті, почалося ще в першій чверті тринадцятого сторіччя. Будівельні роботи тривали майже два століття і закінчилися в кінці чотирнадцятого сторіччя.

Собор являє собою яскравий приклад готичного архітектурного стилю, особливо відвідувачів вражає своєю вишуканістю фасад, який прикрашають скульптури й барельєфи, створені відповідно подій, відображених у Біблії. Роботи над цією частиною будівлі виконувались протягом кількох десятиліть.

Будівля собору, яке побудовано у формі хреста, виконано в білих тонах, здалеку воно нагадує величезний торт, прикрашений фігурним кремом. Колони, розташовані всередині храму, а також дзвіниця оброблена чорним і білим мармуром. Ці кольори, як оповідає легенда про засновників міста синів Рема Сеніусе і Аскіусе, які прибули сюди на білому і чорному конях, вважаються символами Сієни.

Вражаюче виглядає підлогове панно храму, виготовлене з мармуру, воно відображає п’ятдесят шість сюжетів, серед яких особливе місце займає Колесо Фортуни і вовчиця, яка вигодовує Ромула і Рема. Остання композиція є головним міським символом.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла