Як уникнути поширених туристичних пасток

Як стверджується в путівниках , на планеті є безліч пам’яток , які неодмінно слід подивитися. Такі пастки для подорожуючих нагадують податки: вони не подобаються і здатні викликати роздратування , але вони неминучі. Як вперше , приїхавши Москву , можна не відвідати Кремль ? Хочеш не хочеш , а чергу до каси доведеться вистояти , заплативши за квиток , і накупити купу сувенірів друзям і рідним. Однак , знайомство з популярними пам’ятками може завдати гаманцю і моральному стану менший збиток при знанні деяких тонкощів.

Велика китайська стіна

Не побачити Стіну – значить не побувати в Піднебесній. Тому , величезна низка автобусів , наповнених туристами , тягнеться з Пекіна до найближчої від столиці ділянки Великої стіни в Бадалін . Величезні туристичні натовпи проходять по древньому спорудженню , у супроводі нав’язливих місцевих мешканців , у яких можна придбати практично все. Якщо набридло підніматися по нескінченних сходах , то можете спуститися в околишнє селище, в якому до ваших послуг знайдеться великий спектр безлічі непотрібних речей.

Порада:

З Великою стіною можна ознайомитися не тільки в Бадаліні . Слід , можливо , відправитися до більш віддалених, ще не підданих реконструкції ділянок в районах Simatai і Jinshanling .

Венеція

Це місто є одним з найбільш відвідуваних населених пунктів на планеті : чисельність туристів , охочих побувати у Венеції , приблизно в 333 рази перевищує місцеве населення.

Об’їжджаючи Північну Італію , ви не можете протистояти бажанню відвідати чудові собори з палацами дожів і покататися на гондолі.

Порада:

Не слід планувати відвідування на липень – серпень , оскільки в цей період у італійців проходить відпускний сезон . Місто повністю перетворюється в одну велику юрбу . Тільки поза сезону можливо побачити справжню Венецію. Доцільніше в це місто нанести візит в листопаді , коли на чудові вулички лягає туман. Крім того , лише цього місяця у вас вийде побувати в головних музеях ,  не простоюючи добу безперервно в чергах.

Ратскеллер . Мюнхен

Всі путівники Мюнхена рекомендують нанести візит в цей баварський льох – ресторан в Новій ратуші . Пишногруді фройляйн , що приносять кухлі з пивом , характерний пивний дух , зручне для туристів меню англійською мовою – все це знаходиться на Марієнплац , в самому центрі міста! Якщо ви знаходитесь в Мюнхені , то скоро вам захочеться покуштувати ковбаски і бочкового справжнього пива , і ви обов’язково відвідайте Ратскеллер .

Порада:

У безлічі ресторанів – підвальчиків Мюнхена присутній відмінний вибір пива і самобутня обстановка. А якщо виникне бажання чого-небудь по – справжньому історичного , то можна відправитися в придворну пивоварню Хофбройхусе , яка чудово передає атмосферу « Октоберфесту ».

Нью -Йорк

Практично всі туристи, що відвідали « Велике Яблуко » вирушають в екскурсійний тур по гавані Нью -Йорка. Дана екскурсія вельми насичена і пізнавальна. Це відмінний спосіб отримання інформації про географію та історію міста , помилуватися чудовим видовищем на Статую Свободи.

Порада:

Найбільш часто туристи йдуть на екскурсію на судні компанії CircleLine , в якому люди розміщуються , сидячи на лавках . Витративши не багато більше грошей, ви можете здійснити дану прогулянку більш цікаво на вітрильному кораблі.

Лондонський Тауер

Колись безліч темних непривабливих особистостей і злочинців багато чого б віддали за те , щоб втекти з цього замку , але сьогодні люди навпаки платять гроші , щоб опинитися в ньому.

Порада:

Найбільш захоплюючі та цікаві видовища – реконструкції історичних подій , що дозволяють уявити, що відбувалося багато століть тому в цих стінах. Але найкраще побувати на справжній старовинній церемонії , котра щодня відбувається вже протягом більше 700 років. Кожен турист може побачити Церемонію передачі Ключів ( TheCeremonyoftheKeys ) . Треба тільки поштою відправити заявку за пару місяців і почекати відповіді з квитками .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла