Оголошено дати карнавалу у Венеції

З 23 січня по 9 лютого в Венеції буде проходити найвідоміший європейський карнавал. Тим, хто збирається його відвідати, пора бронювати готель і купувати квитки.

Протягом 18 днів свята у Венеції пройде кілька сотень подій, цікавих туристам. Головні з них – костюмована хода в день відкриття, “політ Ангела” над площею Сан-Марко і конкурс карнавальних костюмів (для участі в ньому потрібно встигнути зареєструватися на офіційному сайті до 23 грудня). У цьому році на площі Сан-Марко не буде головної сцени, зате з’являться ремісничі ряди, гуляючи по яких, туристи зможуть поспостерігати за роботою майстрів.

Щорічно карнавал у Венеції, який веде свою історію з XI століття, привертає більше півмільйона туристів, причому, багато з них намагаються приїжджати на свято щороку. Це – один з найпопулярніших щорічних заходів не тільки Європи, а й світу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла