У Дубаї відкриється Освітлений сад

Наприкінці грудня в Дубаї з’явиться ще одна туристична пам’ятка – тематичний сад, який буде світитися ночами, а вдень являти собою виставковий та ігровий простір.

Освітлений сад (Garden Glow) відкриється на території парку Заабіль (Zabeel Park) і працюватиме до середини квітня 2016 року. До його створення залучили художників по світлу та інженерів з усього світу.

Днем в саду виступатимуть артисти і циркачі. Для дітей на території саду буде організовано безліч розваг: дерева що говорять, ігрова зона “Рай для панд” і Діно-табір. Сад прикрасять незвичайні витвори мистецтва – наприклад, копія мечеті шейха Заїда, складена з 90000 чашок, блюдець і ложечок або 12-метрова модель найвищого хмарочоса світу Burj Khalifa з 330000 ампул, наповнених пофарбованої водою.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла