Яс Марина: футуристичний готель в Абу-Дабі

Таємничі вогні, які освітлюють берег міста Абу-Дабі, належать недавно побудованому готелю Яс Марина. Футуристичний готель є однією з головних частин реалізації інвестиційного проекту штучного острова Яс. Головною визначною пам’яткою «острова», безсумнівно, є гоночна траса Яс Марина, над якою, власне, і був побудований готель.

Дві овальні вежі готелю з’єднані між собою мостами, які були зведені в додаток до вже згаданої гоночній траси. Обидві вежі являють собою напівпрозору споруду, яке оснащена найпотужнішою LED-системою на планеті.

Здатне змінювати колір світлотехнічне підсвічування – це, безумовно, головна особливість фешенебельного готелю на узбережжі столиці Арабських Еміратів.Варто згадати те, що яскраві вогні все ще видно за кілька кілометрів від готелю. Просто море емоцій викликає світлове шоу вночі.

 

Не менш вразливо виглядає інтер’єр готелю Яс Марина: 499 кімнат з розкішним дизайном нікого не залишать байдужим. До того ж, в готелі знаходиться дванадцять ресторанів і кілька віталень, де можна насолоджуватися приголомшливими видами з вікна.

Варто відзначити, що проект штучного острова ще перебуває в стадії розробки. Крім готелю планується звести тематичний парк, аквапарк, дві пристані для яхт, ще кілька розкішних готелів і поля для гри в гольф. Штучний острів в Абу-Дабі отримав нагороду World Travel Awards як один з провідних та найбільш багатообіцяючих туристичних проектів на планеті.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла