Шарджа – сонце Еміратів

Шарджа є третім за величиною еміратом ОАЕ. Причому дуже цікавим є той факт , що тут взагалі не буває похмурого неба , а тільки шикарні пляжі , галасливі базари , зелені парки … зможуть привернути увагу всіх туристів , відпочиваючих.

Але , Шарджа відрізняється своєю строгістю моралі – сухий закон тут діє навіть для туристів , а ціни відносно низькі тут скрізь і в усьому , особливо на проживання в готелях і , на товари . Принаймні , ціни тут нижчі , ніж у сусідньому шумному і пафосному Дубаї , до якого від Шарджі буквально десять хвилин їзди на таксі.

Тому й місце розташування Шарджі багатьох туристів заманює , адже на екскурсію в Дубай звідси можна з’їздити , за бажанням , в будь-який час . І це варто зробити кожному відпочиваючому , хоча б для того , щоб помилуватися найвищою будівлею в світі – хмарочосом Бурдж – Халіфа .

Звичайно , Шарджа має безліч переваг перед Дубаєм . Цей емірат виходить відразу до двох заток – це до Перської і Оманської . Від цього і пляжів тут в два рази більше , причому всі вони чудово підходять для неспішного сімейного відпочинку. Безліч прекрасних пляжів , причому громадських з безкоштовним входом , розташовані на набережній Корніш .

Однак у ті дні , коли вода на них стає дуже неспокійною , а самі хвилі досягають великої величини , туристи зазвичай перебираються на штучні лагуни Аль – Хан і Аль – Мамзар . Саме в цих місцях постійно тиша і спокій . Є чимало пляжів і в сусідньому з Шарджею містечку Хор – Факкан . Всі вони славляться м’яким білосніжним піском і прекрасними затишними кафе , в яких можна спробувати свіжовиловлених тунців або морських окунів. Причому все меню тут з різними цінами .

Для бажаючих подивитися на морську живність , природно не в своїй тарілці , а в акваріумах , рекомендується відправитися в цікавий Океанаріум Шарджі . Квиток на вхід до нього обійдеться кожному бажаючому в п’ять з половинкою доларів , але такий перегляд коштує того . Адже саме тут мешкають більше 250 – ти видів підводної флори і фауни – це і акули , різні види медуз , багато черепах , тропічних рибок. А от у Морському музеї Океанаріума перед кожним відвідувачем відкриється вся історія мореплавання в Перській затоці. Перекусити і випити смачний чай , або ароматну каву , а заодно помилуватися заходом та ілюмінацією можна на штучному каналі Аль – Касба прямо з даху. До речі , на берегах цього каналу вишикувалися в ряд аутлети і ресторанчики , прекрасний вид створюють і тутешні фонтанчики з зеленими клумбами .

Відпочиваючим в денний час рекомендується пройтися і по магазинчиках , а вже під вечір кожен бажаючий зможе здійснити романтичну прогулянку по каналу на човні доу , або просто піднятися на тутешнє колесо огляду , на якому сидячи затишно в кабінці з кондиціонером , можна « вивчити » всю красу цього міста.

Шарджа в даний час (та й раніше) привертає до себе безліч туристів , особливо тут подобається дамам , адже ця територія оголошена зоною безмитної торгівлі – шопінг тут чудовий.

Для перегляду та вивчення , ознайомленням з визначними пам’ятками міста , рекомендується побувати :

1 . У мечеті короля Фейсала – це символ і гордість емірату . Мечеть тут займає територію в п’ять гектарів (може і більше). Тільки от оглянути цю мечеть дозволяється тільки зовні – але , саму красу можна і так відчути , на відстані.

2 . У форті Аль – Хісі , який був побудований ще в XIX столітті , де колись « зменшувалося » все місто Шарджа і резиденція Аль_Касімі . Нині тут відкрито цікавий Історичний музей .

3 . На набережній міста Аль – Маджас , де щодня можна подивитися на танцюючі фонтани , тут же проходить і шоу фонтанів , яке нікого не залишити байдужим.

4 . Варто побувати тут і в Музеї природознавства , зоопарку під відкритим небом і на фермі , де можна поспостерігати за маленькими цікавими верблюденятами .

Варто пам’ятати , що Шарджа – це емірат красивих скверів , каналів , колоритних ринків і чудових мечетей , а все це , безумовно , сподобається кожному гостю і відпочиваючому цього прекрасного міста , країни.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла