Infinity Tower: найбільша спіральна споруда на планеті

У престижному районі Дубая, який називається «Дубай Марина», розташована найвища споруда на планеті Infinity Tower, що має спіральну форму. Черговий архітектурний шедевр ОАЕ має висоту 306 метрів, зводився він протягом семи років.

Цей унікальний у своєму роді проект був створений відомим архітектурним бюро Skidmore, Owings & Merrill, яке свого часу працювало над спорудженням найвищої на планеті будівлі Бурдж-Халіфа, що має висоту 828 метрів. Багато хто вважає цю компанію лідером архітектурного проектування не тільки в США, але й у світі, на її рахунку більше восьмисот престижних нагород.

Власнику споруда Infinity Tower обійшлася приблизно в 275 мільйонів доларів. Хочеться відзначити, що новий рекордсмен серед спіральних споруд набагато більше свого найближчого конкурента, яким є стодев’яностометровий хмарочос Turning Torso, побудований в шведському Мальме. Що стосується вартості житла в цій унікальній будівлі, то вона дорівнює приблизно одному мільйону доларів за двоспальний номер.

Багато експертів порівнюють цей хмарочос, який динамічно  спрямовується в нескінченність, з справжнім витвором мистецтва. Infinity Tower  - це не тільки незвичайні і красиві форми, а й чудово розвинена інфраструктура, що включає в себе спа-салон, басейн, фітнес центри, парковка з охороною і конференц-зал. Не залишилися тут без уваги і малюки, для них на території Infinity Tower виділено площу під дитячий садок, а також ігровий майданчик. Для дорослих мандрівників в цьому незвичайному хмарочосі функціонує мережа ресторанів і магазинів.

Infinity Tower розташований практично на самому узбережжі, з його вікон відкриваються чудові краєвиди на Аравійське море і рукотворний острів-пальму. Деякі фахівці називають Інфініті Тауер «танцюючою спорудою», адже кожен поверх зміщений до попереднього під невеликим кутом, при цьому перший поверх по відношенню до восьмидесятого згідно такого незвичайного планування розташовується під кутом в дев’яносто градусів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла