Аквапарк AQUAVENTURE в ОАЕ

Коли мова заходить про Дубаї, то відразу стає ясно, що не обійдеться без помпезності, величі і розкоші. Аквапарк, який має горду назву AQUAVENTURE тільки тому підтвердження. У всьому світі немає йому рівних ні за красою, ні за собівартістю.

На території аквапарку створюється враження, що розповіді про загублену Атлантиду не більше ніж міф, тому як ось вона перед очима, а споруди в стилі племені Майя тільки ще більше розпалюють інтерес до історії та її ще нерозгаданих сторінок.

Масу яскравих і незабутніх вражень дарують усім гірки, які не залишають шансу нікому минути знайомства з самими хижими підводними жителями – акулами. Пересуваються ці далеко недружні створіння по спеціальних тунелях, тому хвилюватися про те, що можна стати для неї смачненькою здобиччю не варто. За все існування аквапарку ще жодній акулі не вдалося вирватися на свободу.

Ще однією гордістю аквапарку є прямовисний спуск, довжина якого досягає 18 метрів, але любителів гострих відчуттів це зовсім не лякає. Багато хто стверджує, що за дві секунди, а саме стільки триватиме стрибок, на те, щоб злякатися просто не вистачає часу.

Розваги, пропоновані в аквапарку AQUAVENTURE, на цьому не закінчуються. Любителям екстриму, під час прогулянки по штучній річці на човні, можуть полоскотати нерви величезні хвилі, які часто люблять підніматися до 1,5 м у висоту. Інтерес до цього атракціону підігріває ще й шлях, який лежить через печери і джунглі, а також його кінцева станція – піраміда Майя.

Любителі спокійного відпочинку і діти можуть відвідувати будь-який з одинадцяти басейнів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла