Хмарочос-шедевр: штаб-квартира Aldar Properties в Абу-Дабі

Величезний скляний диск , дивом балансуючий на ребрі – саме такі асоціації викликає незвичайна дзеркальна будівля округлих форм , в якій красиво відображаються небо і хвилі Перської затоки. Знаходиться це диво сучасної архітектури в місті Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) , і служить головним офісом великої будівельної компанії Aldar Properties .

Будівництво цього незвичайного будинку було завершено в 2010 році. Масштаби і незвичайний підхід до дизайну вражають уяву: в хмарочосі налічується 23 поверхи, кожен з яких відкриває чудовий огляд на 360 градусів , а його загальна площа становить 123 000 квадратних метрів. Кругла форма будівлі покликана символізувати нескінченність і гармонію , і 120 000 чоловік , які можуть одночасно знаходитися всередині , дійсно почувають себе там відмінно.

Вражаючий хмарочос , створений фахівцями архітектурного бюро « MZ & Partners» , є унікальним відразу за кількома параметрами. Це перша в світі висотна будівля сферичної форми , яка завдяки своєму інноваційному дизайну в 2008 році було визнана найбільш оригінальною спорудою в світі.

Також штаб-квартира Aldar Properties відрізняється своєю суворою відповідністю сучасним екологічним нормам: всі матеріали , використані при будівництві , є вторинною сировиною , а система споживання енергії продумана так , щоб максимально використовувати природне освітлення .

Безумовним шедевром інженерної думки є також інноваційний спосіб будівництва цього чудо-хмарочоса : незважаючи на його опуклу з двох сторін форму , не було використано жодного шматка вигнутого скла. Секретом такого архітектурного досягнення стали скляні елементи у вигляді трикутників , завдяки яким будівельники сформували бажаний вигнутий фасад. А за рахунок зовнішніх сталевих конструкцій всередині хмарочоса відсутні звичні залізобетонні опори , що робить офісні приміщення просторими , світлими і повітряними .

Незважаючи на розміри і досить складну форму , хмарочос Aldar був побудований всього за сім місяців. Сьогодні цей будинок є черговим підтвердженням статусу Абу-Дабі як одного з найпрогресивніших у сфері архітектури міст світу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла