Гонки на верблюдах в Дубаї

Гонки на верблюдах є популярним видом спорту в Дубаї. Елегантний біг верблюдів утримує інтерес глядачів до самого кінця. Дивно , як із звичайних робочих тварин верблюди перетворилися на центральних фігурантів арабських змагань.

Гонки щорічно проводяться на величезному верблюжому « дромадромі » Аль Мармум (околиця Дубая ) у період з жовтня по лютий. Як тільки починається сезон перегонів , це місце перетворюється на жваву , насичену діями сцену , всю заповнену глядачами , тренерами , жокеями і , звичайно ж , горбатими верблюдами .

Будучи традицією не тільки ОАЕ , а й усього арабського світу , даний вид спорту не раз ставав темою для суперечок між організаторами забігів і захисниками тварин. Правда , це не перешкода для цікавих туристів , яких з кожним роком під час проведення фестивалів помітно все більше і більше.

Цікаво те , що сьогодні гонки на верблюдах є не тільки захоплюючою дією , але і прибутковим бізнесом. У помпезних скачках вдасться взяти участь далеко не кожному представнику сімейства верблюжих , оскільки « бігунів » для змагання розводять в особливих умовах. Деякі « зіркові» верблюди , які вважаються найшвидшими бігунами , можуть коштувати більше одного мільйона доларів.

У забігу , як правило , бере участь від 15 до 70 верблюдів , а арабські шейхи тим часом спостерігають за успіхами своїх підопічних з шикарних авто . Видовищні перегони на верблюдах можна сміливо назвати ще однією визначною пам’яткою розкішного міста Дубай .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла