Американці побудують підводний пересувний готель

Американська компанія Planet Ocean Underwater Hotel збирається побудувати перший у світі підводний готель, здатний до пересування. Як повідомляє Fox News, він буде розташовуватися на глибині 30 футів (близько дев’яти метрів). Ціна проекту – 20 мільйонів доларів.

Як уточнює Daily Mail, місце для готелю ще не визначено, але, найімовірніше, вона буде розташовуватися біля берегів Гавайських островів або Єгипту. Гостям готелю будуть доступні 12 номерів з панорамними вікнами. Крім того, готель зможе пересуватися під водою, щоб не потрапляти в епіцентри ураганів або штормів.

У кожному номері, крім ліжка і холодильника, буде облаштовано простора вітальня зона і ванна. Доба в готелі обійдуться від трьох до шести тисяч доларів. Крім того, за три мільйони доларів будь-який бажаючий зможе придбати номер у власність.

Прототип готелю в даний час будується біля берегів острова Кі Уест (Key West) в штаті Флорида, пізніше він буде відбуксований на Кубу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла