The Crater Lake: надзвичайна краса озера в вулканічному кратері

Кратерні озера – одне з найвидатніших творінь чарівниці-природи. Більшість з них було утворено тисячоліття тому з дощової і льодовикової води в природних резервуарах, сформованих внаслідок вулканічних вивержень. Пейзаж такі водойми створюють просто фантастичний, тому до них постійно з’їжджаються численні туристи. Однією з подібних природних пам’яток нашої планети є одне з найкращих озер Крейтер (The Crater Lake) – тобто буквально «Кратерне озеро», яке знаходиться в американському штаті Орегон.

Ця водойма має прадавню історію – вона з’явилася більш 7700 років тому, після останнього виверження вулкана Мазама (Mount Mazama). З часом утворилася на місці виверження кальдера – величезна западина з майже рівними стрімкими стінками і глибоким дном – була заповнена водою і сформувала озеро, залишивши на поверхні лише кілька невеликих об’єктів вулканічного походження. Один з них – Зачарований острів (Wizard Island), і сьогодні височить над найчистішою водою озера. Всю красу природних пам’яток може передати тільки професійний фотограф.

Озеро Крейтер знаходиться на висоті близько 2400 м над рівнем моря і має досить великі розміри: 8 на 9,6 км. Максимальна відстань від поверхні до дна цієї водойми доходить до 594 м, що ставить його на восьме місце за глибиною у всьому світі і на друге – в Північній Америці.

Цікаво, що назва озера змінювалася кілька разів: в 1853 р воно було відоме як «Глибоке синє озеро» (Deep Blue), а трохи згодом – як «Блакитне озеро» (Blue Lake), назване так через неймовірно чистого і красивого відтінку воду. Потім водойму стали називати «Величним озером» (Lake Majesty), і, нарешті, в наш час за ним закріпилася назва, пов’язана з його походженням – «Кратерне озеро».

Ця водойма з найдавнішою історією знаменита своєю неймовірною красою – озеро виглядає приголомшливо в будь-який час року і доби. Особливо вражає вид сяючого Чумацького шляху над водною гладдю – в цю годину навколишній ландшафт нагадує картинку з якогось фантастичного фільму. До речі, надзвичайна мальовничість цих місць вже була увічнена в голлівудських фільмах, так що Озеро Крейтер міцно увійшло в історію.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла