Неймовірна краса Басейну Гамільтона

Однією з найбільш неймовірних за своєю красою і незвичайністю водойм у світі є Басейн Гамільтона, який знаходиться в США. Води цього озера вражають своєю кришталевою чистотою, а фантастичний ландшафт спричиняє здивування навіть бувалих мандрівників.

Відвідувачі Гамільтонського заповідника, частиною якого і є це незвичайне озеро, побачивши його прозорі води в облямівці напівкуполу з химерними сталактитами, незмінно приходять у захват. І дійсно, це видовище гідне захоплення, адже такий неземний пейзаж має унікальну історію походження.

Справа в тому, що спочатку це озеро було утворено підземними водами, які протікали під склепіннями закритої печери. Але з часом руйнівна дія ерозії призвела до того, що частина печери обвалилася, відкривши погляду людини прекрасне видовище: частково криту водойму в природному вапняковому обрамленні, та ще й прикрашену невеликим сріблястим водоспадом.

Ступінчасті склепіння купола вкриті волохатим зеленим мохом, що надає цьому місцю ще більшу казковість і приваблює натовпи охочих помилуватися на таку красу. Незважаючи на те, що це місце досить обмежене для купання навіть невеликої кількості людей, сюди приїжджали цілими сім’ями і галасливими компаніями.

На жаль, такий наплив відвідувачів несприятливо позначився на загальному стані цього унікального місця – аж до вісімдесятих років минулого сторіччя тутешня тендітна екосистема систематично піддавалася негативним впливам людини, що майже зруйнувало її. Тільки в 1985 році місцева влада оголосила це місце заповідною зоною, на території якої заборонено ловити рибу, вигулювати тварин і розпалювати вогонь.

Ретельне спостереження і дбайливий догляд за заповідником принесли свої плоди – сьогодні тут потроху відновлюється унікальна рослинність і зберігається в первозданному вигляді неймовірна краса блакитної водойми.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла