Химерний будинок Доктора Сьюзі

Американський штат Аляска – величезна і, здебільшого, малоосвоєна територія з величними пейзажами, але дуже холодним і суворим кліматом. Тим не менш, там активно розвивається туризм, адже особливий місцевий колорит, гонки на собачих упряжках і просто красива природа приваблюють все більше і більше охочих зануритися в незвичайний північний екстрим.

Крім чудових природних ландшафтів, Аляска може здивувати також і досить цікавими зразками архітектурних рішень, адже креативні і нестандартно мислячі люди живуть всюди, в тому числі і тут.Тому ті, хто наважиться побувати в цих морозних і малолюдних краях, обов’язково повинні відвідати околиці міста Віллоу (Willow) – саме там знаходиться одна з найбільш незвичайних і дивних споруд цієї місцевості.

Початковий власник цього архітектурного дива, місцевий доктор на прізвище Віллоу, почав зводити його більше десяти років тому. Задум цього дивака так і залишився незрозумілим, адже він, на жаль, так і не встиг закінчити свій незвичайний проект – побудувавши дванадцять поверхів будівлі і закупивши для нього меблі та кухонне приладдя, доктор помер.

В результаті в лісі з’явився будиночок не зовсім зрозумілою конструкції, що нагадує, швидше, обитель якогось дивакуватого казкового персонажа, ніж звичайне людське житло.У народі ця витіювата споруда вже давно широко відомо і навіть отримала назву «Будинком Доктора Сьюзі» («Dr. Seuss House»).

Довгий час будинок стояв без нагляду, поки його в напівзанедбане стані не викупив новий власник. Сталося це в 2012 році, але до сьогоднішнього дня будівля все ще перебуває на стадії будівництва.Так як це приватна власність, вхід в будинок закритий, але місцеві жителі і цікаві туристи примудряються постійно розглядати цю пам’ятку з ілюмінаторів невеликих приватних літаків, що пролітають мимо.

Сьогодні всі з цікавістю чекають закінчення будівництва – хочуть на власні очі побачити, у що ж, нарешті, виллється ця божевільна ідея, адже подібні химерні будівлі не часто можна зустріти не тільки на Алясці, а й в усьому світі.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла