Музей посмішок: колекція, переповнена радістю

Музей посмішок – це величезна колекція культових жовтих смайликів, які є незмінним символом позитивних емоцій ще з 60-х років XX століття. Варто відзначити, що все починалося лише з невеликої домашньої колекції Марка Сакса в одному з бруклінських підвалів, який незабаром став популярною пам’яткою Нью-Йорка.

Колекціонувати усмішки Марк Сакс почав в 1992 році. Він збирав всілякі речі (футболки, склянки, наклейки), на яких був зображений смайлик. Колекція усміхнених осіб споконвічно знаходилася в підвалі власного будинку Сакса. З часом «усміхненої» атрибутики в будинку чоловіка ставало все більше і більше, і сьогодні в колекції Сакса знаходиться більше тисячі сяючих посмішками рукавичок, годинників, іграшок, продуктових сумок, килимків і плакатів.

Утримувати у себе вдома настільки велику колекцію – справа не з легких. Дійсно, складно не заплутатися у всіх цих речах, на яких зображений один і той же смайлик, але Сакс і не збирається зупинятися. Колекціонер з Нью-Йорка знаходить все нові й нові речі, заряджаючи музей новою порцією позитиву.

У підвалі Сакса колекція смайликів перебувала протягом десятиліть, але в один день дітищу Сакса стало тісто в рідних стінах. У 2014 році Сакс відправив свою колекцію на тимчасову виставку в Бруклін, поки не знайдеться нового приміщення для тисячі усміхнених речей. Сакс планує задіяти нові технології та розширювати свою колекцію за допомогою інтернету. Таким чином, вона постійно поповнюватиметься новими речами.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла