Дорога облич: духовний зв’язок між природою і мистецтвом

Прогулюючись лісовими стежками в іспанському муніципалітеті Буендіа, можна помітити таємничі обличчя, висічені на пісковику. Туристу, який потрапив на так звану «Дорогу облич», належить пройти творчий шлях духовних відкриттів.

Буендіа – це муніципалітет, який входить до складу провінції Куенка, що недалеко від Мадрида. Ця територія з її запаморочливими краєвидами стала просто ідеальним місцем для відкриття парку скульптур. Щоб подолати весь туристичний маршрут, знадобиться приблизно одна година, проте, розглядаючи прекрасні пам’ятки, туристи, як правило, проводять на Дорозі облич набагато більше часу.

В соснових лісах Буендіа було висічено вісімнадцять містичних скульптур і барельєфів, висота яких коливається від тридцяти сантиметрів до двох з половиною метрів. Група майстрів працювала більше року, щоб створити цю вражаючу колекцію робіт.

Шанувальники мистецтва і любителі природи однаково люблять дивитися на скульптурну експозицію, яка виходить за рамки звичних музеїв і пропонує насолоджуватися прекрасним на тлі лісових пейзажів. Мистецтво в даному випадку покликане вивчати і підтримувати взаємодоповнюючий зв’язок між скульптурою і лісовими пейзажами.

Примітно, що обличчя, висічені на пісковику, мають містико-релігійний зміст. Людські риси обличчя на натуральній породі, якою в даному випадку є піщаник, символізують непізнані глибини духовного світу людини. Починаючи від давньоєгипетських пірамід і закінчуючи сучасними статуями в стилі поп-арт, мистецтво завжди виступало посередником між світом природи і людини.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла