Музей КосмоКаіша: храм науки в Барселоні

З передовими досягненнями науки туристи можуть познайомитися в музеї КосмоКаіша, який знаходиться в каталонській столиці Барселоні. Храм людських пізнань був відкритий в 1981 році, а в період з 2001 року по 2004 в музеї науки проводились масштабні реставраційні роботи. Сьогодні в сучасній будівлі площею 45 000 квадратних метрів, де задіяні останні нововведення науки і техніки, відвідувачі можуть дізнатися все про довкілля.

Увагу туристів відразу ж привертає експозиція площею в тисячу квадратних метрів, що зображає сельву в руслі Амазонки. Примітно, що скло, під яким вона знаходиться, пропускає ультрафіолет і цим сприяє утворенню корисного вітаміну D.

У музеї також є безліч пристроїв, які можуть наочно продемонструвати природу фізичних законів. В їх число входить Архімедова ванна, різноманітні призми, а також маятник Фуко, який вражає уяву своїми розмірами. Завдяки тому, що прилади знаходяться у вільному доступі, перевірити самостійно, наприклад, другий закон Ньютона може кожен відвідувач музею.

Храм науки КосмоКаіша вчить по-іншому дивитися на світ і космос, по-іншому сприймати навколишнє середовище, розширювати горизонти і бути готовими до нових звершень. Визначна пам’ятка виконує освітню функцію, надихає наукових діячів, а також є сховищем світової спадщини. Навіть літні освічені люди покидають музей з почуттям захоплення і наснаги, тому можна сміливо сказати, що зі своєю місією храм науки в Барселоні вдало справляється.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла