Гора Тібідабо: прекрасне місце для дозвілля

Найвищою точкою Барселони вважається Гора Тібідабо, яка розташовується на п’ятисотметровій позначці над рівнем океану. З цього місця відкриваються чудові міські пейзажі, тут можна чудово провести дозвілля, адже місцевим жителям і туристам надається можливість відвідати парк атракціонів і «романтичні сади», побачити унікальні експонати Музею механічних іграшок, де Вуді Аллен знімав деякі сцени свого оскароносного фільму «Вікі Крістіна Барселона ».

Також вершину гори прикрашає Храм Святого Серця, який увінчаний статуєю Христа. Споруджували храм за проектом іспанського архітектора Енріка Саньєра, причому за основу був узятий псевдоготичний стиль, який підкреслює монументальну велич споруди.

Неподалік височить телевізійна вежа, над проектом якої працював відомий англійський архітектор Норман Фостер. Хочеться відзначити, що дана споруда вважається найвищою на Іберійському півострові, не дивно, що його обриси можна побачити з будь-якої точки міста. Телевізійна вежа також має відмінний оглядовий майданчик, відкритий для відвідувачів.

Назва гори Тібідабо взята з Євангелія, в перекладі з латині воно означає «тобі даю». Саме так, якщо вірити переказам, диявол намагався спокусити Ісуса Христа, показуючи з вершини йому красу світу.

Тібідабо, покрита лісовими зонами, є самою мальовничою вершиною гірського пасма Кольсерола, вона стає яскравим спогадом з дитинства майже для кожного жителя Барселони, адже в тутешньому парку доступно двадцять п’ять атракціонів, які розраховані як для дітей, так і для дорослих.

У кожного захоплює дух, коли Колесо Огляду перебуває у своїй найвищій точці, або, коли люди летять на швидкісних гірках майже над прірвою.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла