Гірськолижний комплекс Ski Dubai

Ski Dubai – це гірськолижний курорт під дахом , площа якого становить близько 22 500 м2. Перебуваючи в стінах найбільшого торгового центру Mall of the Emirates , Ski Dubai є першим подібним закладом на Близькому Сході.

Гірськолижний комплекс Ski Dubai був урочисто відкритий в 2005 році. Будівництво зимового центру розваг проходило за проектом групи Majid Al Futtaim Properties , яка займається розробкою торгових комплексів і, зокрема , брала участь у будівлі торгового центру Mall of the Emirates .

Одним з найбільш примітних місць курорту Ski Dubai є 85 – метровий підйом з 5 схилами різної крутизни та складності. Чотиримісний ліфт і буксирувальний підйомник транспортує лижників і сноубордистів на вершину снігового пагорба. Розважальний комплекс Ski Dubai також став домом для пінгвінів родом з арктичних широт , які кілька разів на день виходять грати з відвідувачами.

До речі , територія Ski Dubai круглий рік вкрита штучним снігом , тому любителі зимових розваг можуть насолоджуватися усіма принадами зими навіть в жаркій столиці Арабських еміратів. Місткість розважального комплексу становить 1 500 відвідувачів . Варто відзначити , що зимовий одяг і необхідне спортивне обладнання вже входять у вартість абонемента .

Ефективна ізоляційна система допомагає постійно підтримувати температуру -1 ° C протягом дня і -6 ° C у нічний час доби , коли йде вироблення снігу.

У 2007 році парк удостоївся престижної нагороди за свою діяльність.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла