Храм Смарагдового Будди в Бангкоку

У багатьох Таїланд асоціюється тільки з пляжами, шикарними курортами і привітним місцевим населенням. Але, насправді, багата культура цієї країни може запропонувати набагато більше допитливому туристу. Чого тільки коштує храм Смарагдового Будди (Ват Пхра Кео) в Бангкоку, який, мабуть, є однією з найцікавіших пам’яток Таїланду.

Статуя Смарагдового Будди розташована у Великому Королівському Палаці, який колись був офіційною резиденцією королів династії Сіаму. Варто відзначити, що «смарагдовим» Будду називають тільки образно, адже знаменита статуя була вирізана з цілісного шматка нефриту. Внутрішні стіни храму прикрашені приголомшливими фресками, що оповідають про 178 епізодів з життя Будди.

Існує легенда, що Смарагдовий Будда був висічений ченцем Нагасеною на честь 500-річчя з дня досягнення Буддою нірвани. Нагасу вважав, що створили статую зі смарагду, але, насправді, це, був напівпрозорий нефрит. До слова, менш видовищним від цього Смарагдовий Будда не става: зеленувато-синє сяйво, яке випромінює статуя, є дуже гарним.

Статуя Смарагдового Будди здавна була символом величі і процвітання, тому тривалий час вона кочувала з рук в руки, поки король Рама I не збудував храм Смарагдового Будди, в якому статуя знаходитися і донині.

Храм Смарагдового Будди – це не тільки популярний туристичний напрям, але і буддійська святиня, тому відвідувачам необхідно дотримуватися виключно строгої форми одягу. Чоловікам варто обмежитися сорочками з довгими рукавами, а жінкам виключити декольте і міні-спідниці.

Потрапити в Храм Смарагдового Будди можна в будь-який день з 08.30 до 15.30. Винятком є ​​дати проведення королівських церемоній. Вартість входу складає 12 євро, при цьому, крім відвідування храму Смарагдового Будди, є можливість прогулянок по всьому Великому Королівському палацу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла