Кхауяй: один з кращих парків Таїланду

Парковий комплекс чудової краси Кхауяй , що є однією з головних визначних пам’яток Таїланду , розташований на території кількох провінцій країни : Прачинбурі , Накхонратчасіма , Сарабурі і Накхоннайок .

Цей таїландський парк , що знаходиться на висоті одного кілометра над рівнем моря , свою історію починає з 1962 року. Найважливішу роль в його створенні зіграв відомий діяч у сфері охорони природи в Таїланді Бунсонг Лекакул . З того часу площа Кхауяй поступово розширювалася , досягнувши в наші дні більше двох тисяч квадратних кілометрів. У парковому комплексі дивним чином поєднуються всілякі природні ландшафти , де все ж домінують мальовничі луки і вічнозелені ліси .

У цьому унікальному місці відвідувачам надається можливість побачити більше трьох сотень різних видів птахів , шістдесят видів ссавців і кілька тисяч видів рослин. Особливою популярністю серед як місцевих жителів , так і туристів користуються величні індійські слони , незграбні гібони і грізні гімалайські ведмеді.

Парк Кхауяй протягом усього року відвідує величезна кількість мандрівників з багатьох куточків земної кулі , на його території прокладено більше п’ятдесяти захоплюючих маршрутів . У парку можна відмінно провести дозвілля , тут туристам пропонується інфраструктура самого високого рівня , чого тільки варті чудові поля для гольфу.

Відвідувачам , які мріють побачити красу паркового комплексу в нічний час , пропонується захоплююча розвага , що має назву « прожектор в дикій природі ». Туристи у супроводі екскурсовода проїдуть найцікавішими місцями , побачать багато тварин , які проявляють активність вночі . Якщо тихо і обережно пройти по парку , то майже в кожному його куточку можна побачити життя справжніх господарів лісу.

Не дивно , що , починаючи з 1984 року , Кхауяй стає об’єктом спадщини АСЕАН , а в 2005 році він був включений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з кількома іншими мальовничими парковими комплексами Таїланду.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла