Курорт Баанпхасаван: фруктові готелі

Баанпхасаван – це першокласний курорт, де замість звичних готелів можна відпочити в одній зі ста вигадливих будівель, зроблених у формі фруктів, овочів та інших рослин.

Здавалося б, що в районі торгового міста на кордоні з М’янмою немає ніяких цікавих туристу пам’яток. Проте всього за вісімнадцять кілометрів від нього знаходиться розкішний готельний комплекс, де мандрівник може відпочити у величезній пітахайї, ананасі або дуріані. На території курорту Баанпхасаван також ростуть справжні фруктові сади.

Господар курорту планує залучити школярів, а також громадські групи, які люблять як садівництво, так і природу в цілому. Двадцять років тому він почав збирати різні сорти фруктів з усього Таїланду, щоб разом з екзотичними квітами посадити їх на своїй земельній ділянці площею 20 акрів. Зокрема, він сконцентрувався на дуріані – фрукті, де поєднуються воєдино смертельно небезпечні шипи і терпкий аромат. Сьогодні на плантаціях курорту вирощується близько ста сортів цього страхітливого фрукта, завдяки чому Баанпхасаван служить як генетичний банк. Відвідувачі, які хочуть спробувати дуріан на смак, повинні відвідувати курорт в травні або червні.

На додаток до величезних готелів у формі фруктів туристи також можуть подивитися на невеликий водоспад, природне гаряче джерело, а також прекрасні туманні гори. Готелі курорту Баанпхасаван органічно вписуються в місцеві пейзажі, завдяки чому у гостя створюється враження повного усамітнення з природою.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла