Храм тигрів: в обнімку з хижаком

На перший погляд можна припустити, що цих тигрів фотографували в дикій природі. Але, як це не дивно, фотографії були зроблені в притулку для сиріт-тигрів, який знаходиться під опікою буддистських ченців. Тигровий розплідник швидко стає однією з найпопулярніших визначних пам’яток в Таїланді.

Однією з причин популярності закладу полягає в тому, що він є одним з небагатьох місць в світі, де відвідувачам дозволяється доторкатися до тварин і фотографуватися в обнімку з хижаками.

Храм тигрів в західній провінції Канчанабурі (близько 80 км. Від Бангкока) почав своє існування в 1999 році, коли перша самка тигра з’явилася в буддійському храмі Wat Pa Luangta Bua Yannasampanno. З тих пір розплідник значно розрісся і перетворився в набагато більш дикий притулок. В даний час він є однією з найбільш відвідуваних визначних пам’яток в Таїланді.

Це одне з небагатьох місць в світі, в якому відвідувачам можна торкатися до тигрів. Завдяки пожертві в розмірі 1000 бат (близько 30 дол) туристи отримують можливість здійснити обхід території і навіть більше – увійти в каньйон з басейном, де живуть десятки тигрів. На час відвідувань їх приковують до землі.

Під час невеликої півгодинної прогулянки у супроводі двох добровольців відвідувачі мають можливість погладити тигра, поки він спить. Один волонтер стежить за тигром, а інший фотографує туриста, поки той смикає тигра за вушком.

За додаткову плату гості можуть сфотографуватися з найбільшим тигром, який покладе їм голову на коліна. Більш дорогою розвагою є місце в першому ряду в “театрі” біля басейну, де тигри граються у воді.

Зважаючи свого статусу святого місця, чернечу громаду роздирають внутрішні протиріччя через те, що їх обитель стала туристичною визначною пам’яткою. У багатьох форумах і блогах проходять запеклі дискусії з цього приводу. Нещодавно настоятелі храму були змушені посилено заперечувати звинувачення, що тигри отримують седативні препарати, щоб туристи могли з ними фотографуватися.

Ченці кажуть, що причина настільки “тихої” ​​поведінки хижаків в тому, що вони з самого раннього віку вирощуються буквально на руках у ченців, тому не сприймають людину як загрозу. Проте, багато хто підозрює ченців у всіх смертних гріхах по відношенню до їх вихованців, тому що не можуть зрозуміти, чому ті поводяться так спокійно в “прийомні години”.

Відвідувачі храму тигрів перед відвідуванням підписують папір, в якому зобов’язуються не пред’являти нікому претензій у разі нападу тигрів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла