Парк Му Ко Сурін: «морські» цигани, прекрасна природа і неймовірний підводний світ

Прекрасні краєвиди, морські рифи і багатий підводний світ – все це національний парк Му Ко Сурін, який знаходиться неподалік провінції Пхангнга (південна сторона Таїланду). Парк Му Ко Сурін отримав статус національного у 1981 році з метою заощадження його природних багатств. Площа парку становить 141 квадратний кілометр, при цьому майже всю його територію займає водна частина.

Національний парк Му Ко Сурін представляють собою групу невеликих островів. Найбільші острови Ко Сурін Нуа і Ко Сурін Тай знаходяться на настільки близькій відстані один з одним, що під час припливів її можна подолати пішки. На острові Ко Сурін Нуа проживає так зване кочове плем’я «морських циган», кількість яких досягає 150 особин.

Подивитися на життя кочового племені – ще один привід приїхати в парк Му Ко Сурін. Цивілізація і технологічний прогрес, схоже, пройшли мимо цих людей: вони не знають, який день тижня, не знають свій вік і навіть не можуть порахувати кількість пальців на руці. Тим не менш, морські цигани можуть вийти у відкрите море лише з самим примітивним спорядженням, при цьому пірнаючи в воду без аквалангів.

Більшу частину заповідника встелює тропічний ліс, а от маленькі острови укриті скелями з карликовими деревами. Головною природною пам’яткою є молюск Річчелі рок, який є приманкою для китових акул. Фауна парку Му Ко Сурін така ж різноманітна. Зокрема, тут зустрічається близько ста видів птахів, а також ссавці і рептилії. Що вже говорити про підводний світ, де повно риб, черепах та інших морських мешканців.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла