Парк мініатюр в Таїланді

Познайомитися з найвідомішими пам’ятками за п’ять хвилин – задача, на перший погляд, нездійсненна. Але такою вона буде здаватися лише тим туристам, які не знають про існування комплексу мініатюрних копій всесвітньо відомих архітектурних споруд Міні-Сіам, який знаходиться в північній частині тайського міста Паттайя.

На території величезного парку мініатюр можна побачити більше вісімдесяти мініатюр історичних і релігійних пам’яток Таїланду, а також знамениті визначні пам’ятки з інших країн. Парк був побудований в 1986 році, щоб привабити туристів у віддалену частину країни і поліпшити її економічне становище. Більшість представлених в парку моделей мають масштаб 1:25, при цьому парк розділений на дві зони: Міні-Європа і Міні-Сіам.

Перед тим, як відвідати Міні-Сіам, туристи гуляють по Міні-Європі. Цю частину парку, мабуть, краще було б назвати Міні-світ, адже тут видно пам’ятки з усіх куточків планети. Букінгемський палац, Статуя Свободи, Ангкор-Ват, Сіднейський оперний театр – все це як на долоні!

У той же час в зоні Міні-Сіам відвідувачі парку знайомляться з багатьма цікавими місцями Таїланду, а саме храмом Ват Пхра Кео і мостом через річку Квай.

Сьогодні, крім парку мініатюр, в місті Паттайя туристи також можуть відвідати ботанічний сад, а також подивитися на величезну статую Будди. У пляжному місті Паттайя є і прекрасні пляжі, де на гарячих пісках можна забути про міську метушню і просто насолоджуватися відпочинком.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла