Купольний будиночок своїми руками

Цей чарівний будиночок Стів Арін (Steve Areen) побудував всього за шість місяців, витративши при цьому близько 9 тисяч доларів. У 2011 Стів відвідав свого таїландського друга Хаджара Гібран (Hajjar Gibran). На той час Хаджар якраз був зайнятий будівництвом великого будинку на великій території. Під час перебування в гостях Арін заразився ідеєю будівництва і вирішив побудувати щось вражаюче, але не розмірами, а архітектурою.

Хаджар підтримав ідею друга, виділивши йому невелику ділянку під забудову. Будиночок планувловся спорудити на території мангової плантації, серед дерев, що вже само по собі мальовничо. Заручившись обіцянкою друга, Алан взявся за роботу. Допомагав йому тільки зять Хаджара, та й то дуже епізодично, тому можна вважати, що весь будинок побудований руками Стіва.

Якщо хтось замислюється про бюджетний будівництві, то потрібно брати приклад з цієї людини – йому вдалося побудувати будинок всього за 6000 доларів. Це при тому, що в Таїланді ціни на будівельні матеріали досить високі. Остаточне доведення будівлі і покупка меблів обійшлася ще в 3000, так що підсумкова вартість будинку становить 9 тис. доларів.

Невеликий купольний будиночок відмінно вписується в навколишнє середовище. До того ж, інтер’єри на 100% відповідають поняттю затишного житла.

Затишна холостяцька квартирка цілком може стати місцем проживання сім’ї, якщо Стів надумає одружуватися. Але у нього дещо інші плани. Як повідав Арін кореспонденту журналу Inhabitat, він планує побудувати щось подібне в своєму рідному Орегоні. Але, якщо в будівництві Таїландського купольного будиночка використовувалися глиняні цеглини і цементні блоки, для нової будови Стів планує використовувати щось довговічніше.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла