Летенські сади: місце, де відпочиває душа і тіло

Прага відноситься до тих міст, які трепетно зберігають свою багатовікову історію. У цій чеській столиці кожен неодмінно знайде для себе щось пізнавальне і неповторне. У списку найулюбленіших і відвідуваних місць міста числяться Летенські сади (Повітряні), які місцеві жителі нарекли «легенями» столиці.

На двадцяти п’яти гектарах площі, займаних парком, кожен бажаючий знайде місце для спокійного і невигадливого відпочинку, до того ж все тут: затишний ресторанчик, кафе, завжди доглянуті галявини і пильні поліцейські, що спостерігають за порядком, сприяє цьому.

Все ж, як показує практика, відвідують Летенські сади не тільки заради приємного проведення часу, але і для того, щоб ознайомитися з тутешніми пам’ятками. Однією з таких стала карусель, яка, не дивлячись на те, що входить в число самих старовинних в Європі, на сьогоднішній день все ще чинна. Так що не слід відмовлятися від задоволення покататися на дерев’яних кониках.

Цікавою будовою є і Брюссельський павільйон, що привертає увагу гармонійним поєднанням скла і чавуну. В 90-х роках минулого сторіччя ця споруда піддалося істотним руйнуванням, але завдяки компанії «Havas Worldwide Prague» їй вдалося повернути колишній вигляд.

Не менш захоплюючим об’єктом правильно буде назвати і Ганавський павільйон, розташований посеред парку. Біля нього можна часто побачити фотографів, бажаючих закарбувати не тільки сам павільйон, але і його прекрасні навколишні пейзажі. На даний момент в цій будівлі розташовується затишний ресторан, звідки відкривається дивовижний вид на Злату Прагу.

Величезний філософський сенс таїть в собі ще одна вельми незвичайна споруду, що знаходиться на території Летенських садів – метроном. Величезний монумент символізує життя, привертає до себе людей, які вірять у те, що навіть за короткий час, проведений біля нього, можна знайти правильне рішення і навіть позбутися деяких проблем.

Улюбленим місцем Летенські сади стали і для любителів спорту. Планування парку продумане так, що люди, що віддають перевагу тенісу, скейтбордингу або, наприклад, велосипедним прогулянкам, ніяк не заважають один одному.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла