Магічна печера: психоделічна імперія мистецтва

Одного разу один ексцентричний художник вирішив перетворити стару фабрику у фантастичний світ , стилізований під печеру. Не дивно , що туристичні гіди сьогодні цю празьку пам’ятку називають « Магічною печерою ».

Чеського художника Реона Аргондяна не радувала перспектива демонструвати свої роботи в галереях , тому він вирішив перетворити свій будинок в « Магічну печеру » або « Царство Аргондяна » , як називає печеру сам художник .

Серед лісів , які покривають невеликий празький пагорб Петрина , Реон створив свою психоделічну імперію мистецтва. Талановитий скульптор і художник кожну стіну прикрасив барвистими , вручну створеними фасадами , породжуючи в своєму будинку потойбічний світ фантазій. Кожна поверхня в будинку художника має грубий натуральний вигляд , який підкреслюється великими , декоративним корінням , яке виступає під неправильними кутами. Кожен дюйм будинку просякнутий запаморочливими квітами , а туристи , які відвідують галерею , стають частиною цієї таємничої казки .

Звичайно , самими визначними в « Царстві Аргондяна » є численні картини і скульптури художника. Дивні , а іноді й лякаючі роботи прикрашають кожну стіну фантастичної галереї. Жіночі постаті « підривають » канву зоряною палітрою кольорів , у той час як кам’яні колони показують штучні римські бюсти морських єдинорогів .

Реон стверджує , що кожна картина в « Магічній печері » є плодом його світогляду. Ніхто інший, за словами художника , не вплинув на політ його фантазій , проте атмосфера фантастичної печери може вразити багатьох на подальші творчі звершення.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла