Музей Карлового моста: всі деталі величної споруди

Музей Карлового моста досліджує історію одного з найвідоміших мостів не тільки Праги, а й усієї Європи. Карловий міст, який був зведений ще в XIV столітті, сьогодні з’єднує такі історичні райони Праги, як Старе Місце і Мала Країна.

Будівництво нового моста почалося після того, як в 1342 році був зруйнований Юдітін міст (перший кам’яний міст Праги) в наслідок сильної повені в 1342 році.

У стінах музею, заснованого в 2007 році, можна дізнатися про всі конструкційні деталі моста, а також побачити креслення, які були зроблені на різних етапах його проектування.

Експонатами тут також є мініатюрні моделі моста, різні артефакти і репліки, які показують повну картину того, які будівельні матеріали та інструменти використовували для зведення цього моста. Не забули тут і про людей, які працювали над реалізацією проекту спорудження моста: в їх честь була організована окрема виставка. Ознайомившись з нею, можна зрозуміти, яке було життя провідних архітекторів і звичайних працівників, які займалися будівництвом величного Карлового моста.

Таблички з поясненнями були перекладені англійською мовою, завдяки чому дізнатися більше про Карлів міст можуть представники найрізноманітніших національностей. Численні виставки перенесуть відвідувача в середньовічні часи, коли тільки починалося будівництво цієї видатні пам’ятки архітектури.

Музей розташований нижче рівня води, в декількох метрах від річки, що протікає під мостом.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла