Між Києвом і Прагою відновлюють залізничне сполучення

З 13 грудня між Києвом (Україна) і Прагою (Чехія) відновлюється пряме залізничне сполучення. Про це повідомив спікер “Чеської залізниці” Петро Штяглавський.

За словами Штяглавского повернення залізничного сполучення ініціювали представники Укрзалізниці на міжнародній конференції розкладу руху в 2015 році. Він також зазначив, що пряме залізничне сполучення сприятиме туристичному руху, а також зміцненню культурних та економічних відносин між країнами.

Як повідомляється, окремий спальний вагон Укрзалізниці додадуть до вже існуючих поїздів. Пасажири зможуть купити квиток в одно-, двох – або тримісних купе зі складеним столиком і умивальником. Мінімальна вартість квитка становить 97 євро, купити його можна вже сьогодні.

Потяг курсуватиме щодня з Києва о 21:10, а у зворотному напрямку з Праги в 23:09.

 На скільки популярним буде це сполучення, зважаючи на те, що на український ринок уже зайшла компанія LeoExpress, яка пропонує сполучення з Мукачево (через Ужгород) до Праги починаючи з 21 євро, покаже час. Маршрут компанії LeoExpress складається з переїзду автобусом до словацького Кошіце з пересадкою на поїзд компаної до Праги.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла