Україна офіційно закриває для міжнародного судноплавства морські порти Криму

Україна офіційно закриває для міжнародного судноплавства морські порти Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта, розташовані на території Автономної республіки Крим та м. Севастополь.

Про це УНН повідомили в прес-службі Державної інспекції з безпеки на морському та річковому транспорті. Наказ набере чинності після його офіційного опублікування. Нагадаємо, що Україна ще в середині травня повідомила Міжнародній морській організації (IMO) про підготовку рішення про закриття кримських портів.

По суті ж таке рішення означає, що будь-яке судно, яке зайшло в морські порти півострова, робить це на свій страх і ризик, оскільки судновласники та капітани суден, які проігнорували подібну заборону, можуть зіткнутися з серйозними проблемами (штрафами, або навіть тюремними висновками) . Подібні прецеденти на Чорному морі вже існують.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла