Музей-магазин конструкторів Lego в Празі

Конструктори Lego вже давно завоювали популярність як серед дітей, так і серед дорослих. Для когось пластмасові цеглинки Lego – просто забавна розвага, але є й справжні фанати цієї справи, які своїми руками з конструктора роблять справжні шедеври.

Трохи історії. Перші конструктори Lego, що складаються з простих деталей, почали випускати в Данії ще в далекому 1949 році. Через деякий час компанія зайнялася виробництвом тематичних наборів, які й сьогодні користуються великим попитом у покупців. Сьогодні продукція Lego продається в багатьох країнах світу, а ось в чеській столиці Празі ще й діє найбільший в Європі магазин-музей Lego.

Величезний магазин весь заповнений барвистими конструкторами, зробленими з нього об’єктами, а також різноманітними логотипами відомого бренду.

У стінах магазину можна купити як окремі деталі конструктора Lego, так і цілі набори. У спеціальному відділі пропонують придбати окремі деталі конструктора.

Але найцікавіше чекає тих, хто спуститися по сходах в музей Lego. У приватній колекції музею є безліч композицій, зроблених з конструктора іменитої компанії. Зокрема, на полицях можна побачити мініатюрні копії популярних пам’яток, різноманітну техніку, а також героїв фантастичних фільмів.

У музеї також є кімната, де кожен може проявити свій талант і власноруч спробувати щось зібрати з різнокольорових пластмасових цеглинок. Туди  потрапити неважко, а ось покинути його навряд чи вийде так само легко, особливо в компанії маленьких дітей.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла