Автобусні оглядові екскурсії в Шарджі і Дубаї – по єдиному квитку

З недавнього часу у туристів в ОАЕ з’явилася можливість по одному квитку оглянути одразу два міста країни – Шарджу і Дубай . Компанія City Sightseeing, яка проводить оглядові екскурсії на двоповерхових автобусах, об’єднала маршрути в двох еміратах єдиним квитком.
Квиток терміном дії 48 годин, куплений на тур в Шарджі, буде дійсний для поїздки на аналогічному автобусі по Дубаю, і навпаки. Крім того, всі власники квитків зможуть скористатися безкоштовним автобусом-шатлом, що курсує між Центральним ринком Шарджі і торговим комплексом Deira City Centre в Дубаї.

City Sightseeing в Шарджі і Дубаї постійно збільшує кількість маршрутів і число зупинок. Туристи можуть вийти на будь-який з них і сісти пізніше в один з наступних даблдекерів City Sightseeing. Крім пам’яток, автобус зупиняється і у найбільших торгових центрів, що збільшує можливості для шопінгу. Екскурсію доступна на семи мовах, включаючи російську. Вартість квитка на 24 години – 85 дирхамів ($ 23) для дорослих і 45 дирхамів (близько $ 12,5) для дітей. Квиток на дві доби обійдеться в 295 і 130 дирхамів ($ 80,5 і $ 35,5) відповідно.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла