Абу Дабі

Абу Дабі

Інформація про місто Абу Дабі

Столиця ОАЕ Абу-Дабі (Abu Dhabi) немов міраж у пустелі постає перед поглядом мандрівника у всій пишності розкішної зелені розлогих пальм і сучасних висотних будинків на тлі безбережної пустелі. Недарма Абу-Дабі зветься «містом садів Перської затоки» і «Манхеттеном Близького Сходу».

Причиною тому – знайдені на узбережжі артезіанські джерела в далекому 1761 і виявлене в 1950 перше велике родовище нафти. Таке поєднання природних ресурсів буквально за пару десятків років перетворило Абу Дабі з хирлявого сільця в сучасний мегаполіс зі надшвидкісними автобанами, що потопає в зелені (озеленення укупі із штучним зрошенням і опрісненням води є однією з головних турбот нинішнього уряду), що радує шикарними фонтанами і глянсовими хмарочосами. При цьому в Абу-Дабі – незліченна кількість мечетей. Чим не східна казка?

В Абу-Дабі знаходиться уряд ОАЕ, а також керівництво емірату Абу Дабі на чолі з представником сім’ї Аль Казімі, які виношують плани розвитку столиці ОАЕ як туристичного центру на зразок «сусіда» Дубай. Планується, що готелі Абу-Дабі ні чим не поступатимуться за розкоші і рівню комфорту. Втім, вже зараз у місті працюють найбільші мережеві готелі світу, але можна тільки здогадуватися, якими будуть готелі Абу-Дабі, якщо врахувати, що в цьому еміраті сконцентрована значна фінансова міць, що базується на 95% запасів нафти і всього газу ОАЕ.

Центральна частина міста розташована на острові і з’єднана з материковою частиною двома дорожніми магістралями. Є і свій міжнародний аеропорт Абу-Дабі.

Сучасні тури в Абу-Дабі включають екскурсії по відвідуванню вельми оригінальних пам’яток, до яких відносяться Нафтова виставка, реставрована верф Конічі, де створюють арабські човни доу, одна з найбільших в світі мечеть шейха Зайда (Sheikh Zayed Mosque), побудована першим президентом Об’єднаних Арабських еміратів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла