У Дубаї відкрився найвищий у світі оглядовий майданчик

У хмарочосі Burj Khalifa в Дубаї на висоті 555 метрів відкрився другий оглядовий майданчик – At the Top Sky. Він став найвищим високо розташованим в світі, побивши рекорд майданчики вежі Canton Tower в Китаї (488 метрів).

Популярний оглядовий майданчик At the Top, розташована на 124-му рівні Burj Khalifa, продовжує функціонувати. Потрапити на него можна за 125 дирхамів ($ 34), а з швидкісним підйомом – 300 дирхамів ($ 81); у вартість квитка входить доступ на відкриту терасу, з якої зручно фотографувати.

At the Top Sky знаходиться на 148-му рівні хмарочоса. Квиток на обидва майданчики коштує 400 дирхамів ($ 108). Очікується, що найвищий в світі оглядовий майданчик приверне в Дубай ще більше гостей, адже висотний атракціон At the Top за рік відвідали близько двох мільйонів чоловік.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла