У Саудівській Аравії і ОАЕ поширюється коронавірус

Нашим співвітчизникам рекомендують не приїжджати на відпочинок в ОАЕ і Саудівську Аравію через коронавірус .

«За даними ВООЗ , з вересня 2012 року в світі зареєстровано 231 лабораторно підтверджений випадок зараження людей новим коронавірусом , в тому числі 93 випадки – з летальним результатом. Захворювання реєструються переважно в країнах Близького Сходу – Йорданії , Катарі , Кувейті , ОАЕ , Омані , при цьому найбільша кількість випадків зареєстровано в Саудівській Аравії » , – йдеться в повідомленні.

Якщо наші туристи таки зважаться відвідати дані країни , то їм слід використовувати спеціальні маски і відмовитися від відвідування тих місць , де збирається багато людей. Також туристам рекомендовано уникати контактів з верблюдами .

Нагадаємо , що короновірусна інфекція – гостре вірусне захворювання , клінічно характеризується слабо вираженою інтоксикацією і ураженням верхніх відділів респіраторного тракту. Вперше він був виявлений у вересні 2012 року в Саудівській Аравії. У потерпілих спостерігаються симптоми , схожі на атипову пневмонію.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла