Віза до Чорногорії

Для громадян України передбачений безвізовий в’їзд до Чорногорії, також віза не потрібна громадянам Білорусі, Росії, Латвії, Литви та Естонії. Для решти громадян віза обов’язкова. При вильоті з Чорногорії в аеропорту стягується збір у розмірі 15 EUR. Громадянам Казахстану для в’їзду в країну потрібно візу. Необхідні документи: копія закордонного паспорта, запрошення або ваучер, заповнена анкета. Термін оформлення – близько місяця, вартість – 35 EUR.

Митниця:

В країну можна ввозити і вивозити необмежену кількість іноземної валюти, але великі суми на в’їзді бажано задекларувати. Необхідно відзначити, що прикордонні та митні процедури для громадян Російської Федерації максимально спрощені. До Чорногорії можна безмитно ввезти і вивезти 200 сигарет або 50 сигар, літр міцних алкогольних напоїв і 2 л вина. Заборонений вивіз предметів і речей, які мають історичну та художню цінність – без спеціального дозволу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла