Острів Св. Миколая

Свою назву острів Святого Миколая отримав завдяки середньовічної церкві, розташованої на його землі, названої на честь цього святого. Поява тут храму датується 16 століттям. Крім церкви і розташованих навколо неї старовинних могил, на острові немає інших будівель і жителів – він незаселений. Вважається, що в могилах, оточуючих середньовічну церкву, поховані хворі чумою учасники хрестових походів.

Острів Светі Нікола, як називають його місцеві жителі, визнаний найбільшим на Адріатичному узбережжі: протяжність острова складає 2 км. Від міста Будви його відокремлює всього 1 км. На острів під час відливу можна потрапити пішки зі Слов’янського пляжу по мілководній доріжці, глибиною 0,5 м.

Одна з легенд говорить, що ця доріжка з’явилася завдяки святому Саві. Коли той не зміг через сильний шторм дістатися до галери, що відправляється на Афон, він кинув у море кілька великих каменів і завдяки цьому зумів пройти до судна і піднятися на нього.

Поверхня острова густо покрита вічнозеленої рослинністю. Тут живе безліч різновидів птахів і тварин. Затишні піщані пляжі острова, завдяки своїм невеликим розмірам, дуже популярні серед туристів, спраглих самоти і бажаючих хоч трохи побути на самоті з природою. Також звідси можна помилуватися приголомшливим видом на місто і його околиці.

З Будви на острів і назад регулярно курсують катери, що доставляють відпочиваючих до потрібного місця всього за кілька хвилин. Острів Святого Миколая дуже любимо місцевим населенням і популярний серед приїжджих.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла