Чорне озеро: захоплюючі дух пейзажі

Озеро Црно, яке є надбанням Національного парку Дурмітор, часто називають Чорним. Почувши таку назву, складається враження, що тут не обійшлося без містики або існує якесь темне минуле, але як виявляється, все набагато радужніше і приємніше.

Вода в цьому озері дійсно досить темна, але такий колір їй забезпечують хвойні ліси, які, мов вірні стражники, оточили берега з усіх боків. Величезні крони цих дерев, відбиваючись у воді, мимоволі «забарвлюють» її в темні тони, але навіть це не може перешкодити насолодитися найчистішою озерною водою, дивлячись на яку в спокійну погоду можна побачити все, що діється на глибині до дев’яти метрів.

Під час зимової холоднечі Чорне озеро покривається льодом, але варто пригріти сонечку, як він негайно ж зникає. Влітку вода в озері досить комфортної температури, так що любителі попірнати і поплавати тут можуть комфортно відпочивати.

Насправді озеро Црно – практично ізольовані один від одного два озера (Велике і Мале), які з’єднує вузька протока. З приходом весняного розливу можна спостерігати цікаву картину, вода починає перетікати від одного озера до іншого, тим самим утворюючи мальовничий водоспад.

Спеціально для любителів захоплюючих прогулянок була прокладена вздовж озера пішохідна доріжка, яка може привести до досить пристойного ресторанчику, де можна покуштувати прекрасні страви чорногорської кухні, а також за келишком пива в приємній компанії обговорити всі принади місцевих природних пейзажів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла