Чорногорія

Чорногорія – перлина Середземномор’я , оточена найчистішим морем , залита сонцем , загублена серед високих гір , прозорих озер і зелених долин. Це оазис Європи , в якому можна сховатися від постійного поспіху сучасної цивілізації , відпочити під шум хвиль і п’янкі аромати природи. У будь-якому куточку Чорногорії туристів очікують велична незаймана природа і гостинні люди.

Мало у Європі країн , де повітря таке чисте і свіже як в Чорногорії. Її пляжі знамениті по всьому світу. Вода в морі чистіша дитячих сліз. А доступні ціни роблять відпочинок тут приємним для людей з різними фінансовими можливостями .

Втім , не тільки позасмагати і купатися бажають туристи. Багатьох людей приваблюють культурні цінності : музеї, галереї , архітектурні пам’ятники та інші визначні пам’ятки. Протягом століть Чорногорії довелося пережити чимало воєн , не одна королівська династія змінилася за цей час. Історична спадщина країни зацікавить всіх цінителів пам’ятників старовини.

Челія Піперская

Цей монастир розміщується неподалік від Подгориці серед диких персикових дерев. У самому центрі монастирського комплексу розміщується храм , побудований на честь Різдва Пресвятої Богородиці . У ньому зберігаються мощі преп. Стефана Піперскій , саме цей святий багато років тому заснував монастир .

Будва

Старовинне містечко Будва пережило чимало історичних подій. У ньому досі збереглися старовинні фортечні стіни , церкви Св. Трійці , Св. Антона і Св. Івана . Заходять туристи помилуватися архітектурою церкви Діви Марії , що була побудована ще в IX столітті. Вулички Будви покриті бруківкою і обрамлені витонченими алеями. Старий район міста оточений фортечною стіною.

Острів Светі- Нікола

Недалеко від Будви знаходиться о. Светі- Нікола . Це офіційна назва , але місце це зазвичай прийнято іменувати « Гаваї ». Пляжі курорту буквально обсипані гостями. На них ніколи не буває порожньо.

Будучи в Чорногорії , обов’язково варто побувати на о. Богородічка – Шкрпьєла . Його відвідують заради унікальної церкви , подібної їй немає у всьому світі. Подолавши шлях до вершини г. Ловеч , туристи мають можливість ознайьомитися з похованням чорногорського князя Петра Негоша .

Гурмани випробують неймовірне задоволення , відвідавши селище Негуши . У цьому селі сир відрізняється особливим ароматом і смаком. А копчені окости просто дивовижні. « Гастрономічний рай » розташований недалеко від Цетіньє , маленького чорногорського міста .

Котор

Цей фіорд один з найбільших на планеті. Він тягнеться на 28 км . Уздовж нього розміщені курортні села і міста . Велика частина будівель в цьому регіоні створені в стилі Середньовіччя. Краса природи не піддається опису словами. А у м. Котор є чимало цікавих місць , куди варто сходити допитливим туристам: собори різних епох , церкви , князівські палаци , старовинні маєтки.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла