Вулиці Будви

Вулиці Будви

Місто Будва – перлина узбережжя Адріатичного моря. У це місто приїжджають для того, щоб насолодитися пляжним відпочинком на пляжах з чистісінькою водою. Хоча це невелике містечко, в ньому є велика кількість пам’яток архітектури. Цікава фортеця «Цитадель», де з’єднуються стіни фортеці міста. Ця фортеця стоїть тут ще з 15 століття. Тут час від часу проводять театральні фестивалі. Центром культурного і історичного життя міста є Старе місто. Тут розташовується велика кількість ресторанів і кафе. Вулиці старого міста оточені кріпосними стінами. Тут створюється особлива атмосфера. Це місце відрізняється тим, що воно досить красиве і мальовниче. Сьогодні тут є багато магазинів італійського одягу, східні сувенірні магазини, булочні, закусочні і піцерії. На вуличках старого міста Будви можна купити картини відомих майстрів, хороше шкіряне взуття, елітні прикраси, одяг і багато інших товарів.

Також вулиці Будви можуть провести до стін археологічного музею, в якому можна побачити експонати, що свідчать про багату історію міста.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.