Каньйон річки Тари: рідкісний оазис незайманої природи

Каньйон річки Тари є найдовшим каньйоном Чорногорії. Більш того , з глибиною в 1300 метрів він також названий найглибшим річковим каньйоном Європи , а в усьому світі поступається лише американському Гранд-Каньйону . Знаменитий каньйон приваблює безліч туристів з усіх куточків планети , будучи однією з найяскравіших пам’яток країни.

На просторах каньйону можна побачити високі скелі , піщані пляжі , густі соснові ліси , а також досі не вивчені печери. Подібне поєднання дозволяє туристам споглядати дивовижні пейзажі , красу яких складно описати словами.

Примітно , що територія цього чорногорського каньйону також є місцем для вивчення багатьох рідкісних представників флори і фауни. Його унікальна частина – це ліс « Црна Пода » , де ростуть 400 – річні чорні сосни. Також варто згадати і про таких представників флори , як чорний ясен , східний граб і корковий дуб , адже їх також зустрічають на території річкового каньйону Тари.

Що стосується тваринного світу , то тут допитливі туристи можуть побачити вовків , оленів , бурих ведмедів , кабанів і диких кіз. Крім того , тут мешкає приблизно 130 видів птахів.

Каньйон річки Тари – це не тільки рідкісний оазис незайманої природи , а й місце архітектурних пам’яток. Найяскравішою будовою є ажурний міст Джурджевича над річкою Тара , який зводили в період з 1937 по 1940 рік.

З 1980 року каньйон охороняється в якості частини національного парку Думітор . Крім того , чорногорський оазис є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла