Бру-на-Бойн: найдавніші гробниці на планеті

В Ірландії в сорока кілометрах від Дубліна розташовані три гробниці: Даут, Ньюгрейндж і Наут, які, як стверджують фахівці, є самими древніми на нашій планеті. Ці унікальні історичні пам’ятки, розташовані в долині річки Боен, старші за Стоунхендж і знаменитих єгипетських пірамід.

Вчені стверджують, що в ті часи в північній частині Європи не було цивілізацій, які зуміли виконати таке незвичайне планування. З цього приводу висловлено кілька гіпотез, одна з яких говорить, що доісторичні могильники були споруджені найдавнішими племенами друїдів.

Інші дослідники дотримуються думки про те, що творцями гробниць були титани, що представляють працивілізацію, що існувала до великої планетарної катастрофи, внаслідок якої утворилося кілька континентів.

Ключ до розгадки цих дивовижних стародавніх конструкцій, на думку дослідників, криється в барельєфах, зображених на каменях, але, на жаль, ці таємничі знаки досі не розшифровані.

Представники загадкового стародавнього народу були чудовими інженерами, адже конструкція могильників Бру-на-Бойн досить складна навіть для сучасних будівельників. Наприклад, діаметр найбільшої гробниці Ньюгрейндж становить близько дев’яноста метрів, а її висота над поверхнею землі – п’ятнадцять метрів.

Усередині археологи досліджували коридор, що веде в похоронну камеру, при цьому стіни споруди викладені з величезних монолітів, вага яких коливається від двадцяти до сорока тонн. На багатьох брилах висічені найскладніші малюнки, що таять інформацію про перші цивілізації на планеті.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла