Місце пам’яті: Сад Спогадів в Дубліні

Держава Ірландія не дарма відома в світі також як Смарагдовий Острів – таких різноманітних відтінків зелені в поєднанні з пронизливо-блакитним небом ви не знайдете більше ніде. Але , крім неймовірної природи , тут є ще безліч цікавих пам’яток , одна з яких – музей-кладовище під назвою «Сад Спогадів » ( Garden of Remembrance ) – знаходиться в ірландській столиці , місті Дубліні.

Кожна країна , що дорожить незалежністю , повинна обов’язково пам’ятати і шанувати своїх героїв , які віддали за неї саме безцінне , що у них було – життя. Саме для того , щоб віддати данину поваги цим людям , в самому серці Дубліна і був заснований красивий меморіальний парк-музей, що зберігає непросту багатовікову історію Ірландії.

За сотні років у цьому місці було поховано понад півтора мільйона людей , серед яких були як прості городяни , так і відомі політичні діячі і революціонери , загиблі смертю хоробрих . Опинившись тут , кожен відвідувач може буквально фізично відчути тонкий зв’язок з багатою історією волелюбного Смарагдового Острова , тим більше що детальну інформацію про минулі події можна почерпнути в тутешній чудовій панорамній галереї .

У Дублінському Саду Спогадів розташовано кілька меморіалів і монументів , присвячених загиблим борцям за свободу – тут згадується повстання Товариства Об’єднаних ірландців 1798 , повстання Роберта Еммета , що відбулося в 1803 році , повстання молодих ірландців 1848 року, так зване « Великоднє повстання » 1916 року, а також війна за незалежність Ірландії 1919-1921 років .

Меморіальний парк був відкритий для відвідувань в 1966 році командиром Пасхального повстання Імон де Валера , що співпало з п’ятдесятиліттям цієї значної історичної події . З часом тут з’явилися нові пам’ятники , одним з найвідоміших серед яких є скульптурна композиція «Діти Лір» , що символізує відродження – її встановили в парку в 1971 році. Сьогодні Сад Спогадів в Дубліні – одна з найбільш відвідуваних визначних пам’яток Ірландії , що зуміла об’єднати в собі багату історичну спадщину і старовинне садово-паркове мистецтво.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла