Ірландія – казкове королівство

Ірландія - казкове королівство

Дивовижних, прекрасних та самобутніх островів, на яких розташовуються не менш дивовижні країни і держави по всьому світу величезна кількість. І кожен з них неповторний. Адже недарма говорять про те, що в світі немає абсолютно однакових речей, тим більше, якщо острівні держави розташовуються по різні сторони Екватора. Так що порівнювати, наприклад, острова Нової Зеландії та Ірландії не будемо. Просто розповімо про те, що можна побачити в цій дивовижній країні, розташованій в північній частині Атлантичного океану.

Ірландська Республіка займає трохи більше вісімдесяти відсотків території однойменного острова, північно-східну частину якого розділяє з державою Північна Ірландія. Для Ірландської Республіки характерна наявність гірських масивів, які, в основному, розташовуються в районі західного узбережжя, а також внутрішніх долин, які характеризуються високим ступенем родючості. Острів Ірландія володіє ще однією назвою, яка звучить як «Смарагдовий острів». За даними дослідників цей острів був заселений людьми приблизно сім тисяч років.

Як уже зазначалося, Ірландія досить привабливий об’єкт в сфері туристичного бізнесу. І знали про це досить давно. Розвиток туристичного напрямку на острові почався, згідно з історичними даними, завдяки серу Корнеліусу О’брайену, який був самозваним нащадком легендарного Верховного короля Бріана Бору.

Саме завдяки його прозорливості, а також прагненню з усього отримувати вигоду, була зведена вежа, яка згодом отримала його ім’я, для того, щоб численні туристи, що приїжджали у вікторіанську епоху в Ірландію, могли милуватися чудовими краєвидами, які відкриваються зі скель Мохер. Розташовані в Графстві Клер вони тягнуться вздовж узбережжя приблизно кілометрів на вісім. Саме в найвищому місці скель Мохер, на висоті приблизно двісті п’ятнадцять метрів над рівнем моря, була зведена в тисяча вісімсот тридцять п’ятому році потужна вежа, що дозволяла відвідувачам з достатньою часткою комфорту з даху спостерігати пам’ятки бухти Голуей, піків Дванадцяти Бенів і острови Аран.

В Ірландії налічується величезна кількість замків, відзначених печаткою часу. Досить багато з них розташовуються на західному узбережжі Ірландії і свідчать про сувору історії країни, охоплену вічної ворожнечею вождів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла