Парк Кілларні: унікальної краси куточок нашої планети

Невелике ірландське містечко стало відомий завдяки сусідству з Національним парком Кілларні, де на десяти тисячах гектарів площі можна зустріти надзвичайну розмаїтість ландшафтів.

Парк, що числиться в списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, вважається не тільки найбільшим, але і найстарішим в країні, так як був заснований ще в 1932 році. Серед унікальних його пам’яток можна відзначити озера (Верхнє, Середнє і Нижнє), що займають четверту його частину, водоспад Торк, тисовий ліс, суничне дерево, кілларнійска папороть, і, звичайно ж, Пінгікулу Грандіфлора – унікальна болотна комахоїдна рослина.

Гордістю заповідника є і тварин світ. Саме Кілларні став місцем проживання для ста сорока видів птахів, благородних ірландських оленів, яких вважають нащадками велетнів, що заселяли нашу планету ще в льодовиковий період і всякої лісової «дрібниці».

Справжнім раєм для рибалок-любителів давно стали тутешні водойми, багаті коричневою фореллю і лососем. До речі, після вдалої риболовлі можна зігрітися чашечкою чаю в затишній чайній, яка знаходиться в старовинному замку, зведеному ще в XV столітті.

Тут же на території парку можна побачити і найвищий пік Ірландії – гору McGillycuddy. З кожним роком з’являється все більше і більше сміливців, охочих підкорити її висоту, тому височина стала одним з найбільш відвідуваних місць Кілларні.

Для того щоб екскурсія парком була значно цікавішою, туристам можуть бути запропоновані послуги гіда. Прогулюватися можна пішки або ж скориставшись велосипедом, який беруть напрокат.

Не варто дивуватися, побачивши в парку карету з кучером і кремезних ірландських коней. Подібний вид нестандартного пересування тут також прийнятний і є досить благонадійним навіть для невмілих наїзників.

Перейнятися неповторною тутешньою атмосферою повною мірою допоможе проживання в невеликому готелі, котеджі або навіть в одній з розкішних вілл, розташованих на території парку. При цьому гостям Кілларні будуть надані всі зручності і блага цивілізації.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла