Паби Ірландії

Саме поняття паб має англійськ коріння і являє собою заклад, в якому прийнято подавати алкогольні напої: пиво, лікер, вино і так далі. До слова сказати, саме у Великобританії та Ірландії паби відносяться до частини традиційної культури і являють собою важливий соціо-культурний елемент цих країн.

Ірландія володіє величезною кількістю подібних закладів, велика частина яких контролюється пивоварними заводами, тому що особливістю цієї країни є той факт, що пиво тут на порядок дорожче всіх інших алкогольних напоїв.

Варто зупинитися на зовнішньому вигляді будинків, у яких розташовуються ірландські паби. Перше, що кидається в очі – це вікна міських пабів, які, за звичаєм, робляться зі скла, димчастого або матового. Господаря пабу називають «паблікен» або шинкар. У традиції подібних питних закладів мати завсідників, які регулярно відвідують вибраний ними заклад.

Як було сказано, пабів в Ірландії величезна кількість і всі вони володіють своїми особливостями. Наприклад, паби, розташовані в Дубліні, часто володіють привабливою ілюмінацією, яка створена для того, щоб запрошувати клієнтові посидіти в затишній обстановці за пінтою пива. Сьогодні в Дубліні найчастіше відбувається злиття традиційних ірландських питних закладів і сучасних нічних клубів. З одного боку це не так цікаво для туристів, охочих в повному обсязі зануритися в колоритну ірландську атмосферу. З іншого боку подібні злиття говорять про те, що в місті йде яскраве і захоплююче нічне життя.

Для тих, хто бажає таки до кінця насолодитися колоритом ірландських пабів, варто вирушити в один з таких, що розташовуються на півострові Дінгл. Ще зовсім недавно обділене увагою туристів і яке не являлося пунктом численних туристичних маршрутів по Ірландії, мальовниче портове місто Дінгл придбало величезну популярність. Все це відбулося після того, як саме тут було знято фільм «Дочки Райана», який отримав навіть нагороду Академії Еворд. Завдяки тому, що туристи прагнуть побувати на місцях дії фільму, для пабів представляється дивовижна можливість протягом літнього періоду , коли відбувається наплив туристів, подбати про безбідне існування і підтримку закладів в привабливому для туристів вигляді.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла