Де зустрічаються два океани. Рибалка на жовтоперого тунця.

Жовтоперий тунець

Південно-Африканська Республіка, займає південний край Чорного континенту, омивається водами двох океанів. Причому межу між ними добре видно неозброєним поглядом зі Столової гори. Насправді, нічого незвичайного тут немає – це зайвий раз доводить, що поділ Індійського і Атлантичного океанів не географічна умовність. Справа в тому, що зі сходу до берегів Південної Африки підходить тепла Агульясова течія, що йде від екватора на південь. Уздовж західного узбережжя від Антарктиди на північ рухається холодна Бенгальська течія. У Мису Доброї Надії їх води сходяться, утворюючи в цій географічній точці унікальну морську екосистему.

 Любителі трофейної рибалки з’їжджаються сюди з усього світу. Основний об’єкт лову – жовтоперий тунець, що досягає в тутешніх водах 100-кілограмової ваги. Такі гіганти, щоправда, трапляються рідко, але навіть сутичка з «невеликим», 50-кілограмовим тунцем, може тривати до 3 годин. Зате яку випробовуєш насолоду, коли після виснажливої ​​боротьби трофей виявляється на борту катамарана! До речі, вибір такого судна місцевими професійними рибалками не випадковий. По-перше, катамаран, в порівнянні з однокорпусними судами, має велику остійність і розвиває велику швидкість. По-друге, на ньому зручніше розміщуються дві обладнані платформи для нахлистової і спінінгової риболовлі.

Так, на борту 9-метрового катамарана Buttcat Sport Fisher можуть з комфортом розміститися до 8 осіб. Зазвичай рибалка починається о 7 годині ранку і триває до 4 годин пополудні. Клієнтам забезпечують всі необхідні атрибути – вудилища, снасті, наживки, а головне: грамотні поради рибальського гіда, який завжди точно порадить як закидати і правильно боротися з тим чи іншим трофеєм. У перші дні, не звиклі до такого достатку риби, гості зазвичай не відволікаються навіть на ланч, який разом з прохолодними напоями входить у вартість обслуговування. Куди там, якщо клює, та ще як клює!


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.