Готель Kagga Kamma: відпочинок в печерах Південної Африки

Сучасні та інноваційні готелі все частіше поступаються за популярністю печерному відпочинку, який пропонує не менш комфортабельні умови. Люди, втомлені від звичної суєти й одноманітності, спраглі чогось оригінального, але при цьому не бажають відмовлятися від благ цивілізації, неодмінно знайдуть все те, що шукають в готелі Kagga Kamma, який знаходиться в Седербергських горах (Південна Африка) і є однією з найяскравіших пам’яток регіону.

У готелі всього десять номерів, але кожен з них по-своєму унікальний. Знаходяться вони в печерах, які зустрічаються по всьому гірському масиву. До речі, унікальність їх полягає не тільки в місці розташування, а й в незвичайних наскельних малюнках, яким налічується не одна тисяча років.

Хоча мальовничими пейзажами тут можна милуватися з кожної печери, все ж знаходяться і такі, яким такого спілкування з природою здається недостатньо. Саме для таких відвідувачів тут оснащений спеціальний номер. Правда, «оснащений» буде голосно сказано, тому як єдиними предметами інтер’єру в ньому є ліжко і тумбочка, які розміщені на відкритому повітрі. У цьому унікальному номері навіть як укриття від вітру служать високі кам’яні стрімчаки.

«Первісне» житло, красиві гірські пейзажі – все це, дійсно, цікаво і прекрасно. Все ж існує в цьому готелі ще щось, що робить його в очах туристів куди привабливішим – розслаблюючі спа-програми. Так що відвідувачам готелю Kagga Kamma наші далекі предки можуть сильно позаздрити, тому як таких зручностей вони були вже точно позбавлені.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла