В Африці слон перевернув автомобіль з туристами

У Національному парку Крюгера в Південній Африці слон перевернув автомобіль, в якому знаходилися туристи з Китаю та Польщі. Подорожуючі отримали травми і були змушені звернутися за медичною допомогою. За інформацією прес-служби парку, у польського туриста виявилися зламані ребра, китаянка ж відбулася забоями. Команда швидкої допомоги прибула до місця події на вертольоті, щоб допомогти постраждалим.

Адміністрація парку дозволяє слонам пересуватися по дорогах і просить туристів поступатися тваринам шляхом, проте не всі виконують цю умову. Тим не менш, зіткнення слонів з машинами відбуваються, на щастя, рідко. Останній раз схожа подія трапилася в листопаді 2012 року, тоді був поранений один пасажир. Національний парк Крюгера щорічно відвідують більше мільйона чоловік.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла